Tajski masaż stóp połączony z refleksologią.

Jednym z masaży oferowanych obecnie w naszym salonie jest tajski masaż stóp połączony z refleksologią.

Podczas masażu terapeutka wywiera nacisk na określone punkty refleksyjne na stopie. Punkty te odpowiadają narządom w naszym ciele. Jeśli odczuwana jest wrażliwość lub nawet ból podczas masowania specyficznych obszarów stóp, to zazwyczaj wskazuje to na słabość lub brak równowagi w obrębie odpowiadającego temu miejscu narządowi. Masaż wywołuje reakcję leczniczą, która łagodzi niektóre dolegliwości. Zdjęcie poniżej pokazuje, która część stopy łączy się z którym organem lub obszarem ciała – jest to tak zwana mapa refleksologii.

Podczas tajskiego masażu stóp połączonego z refleksologią doświadczysz miękkiego ugniatania wokół pięty, ciągnięcia palców u nóg, głębokiego wciskania w okolicach łuku stopy oraz tarcia skóry wytwarzającego ciepło. Wszystkie te działania powodują rozluźnienie mięśni, złagodzenie napięcia i poprawę krążenia. Dzięki wielokrotnemu naciskaniu na zakończenia nerwowe refleksologia może pomóc w oczyszczeniu blokad energii, więc przywraca jej naturalny przepływ przez całe ciało. Wszystko to poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucia.

Podczas sesji nasza terapeutka może zająć się wieloma dolegliwościami, począwszy od bólów głowy, skończywszy na problemach z zatokami czy żołądkiem.

Każdy taki zabieg dodatkowo oczyszcza ciało z toksyn, więc może być polecany podczas kilkudniowego detoksu oraz podnosi odporność i przyspiesza procesy samonaprawcze w tym gojenie ran.

Zapraszamy więc zarówno tych, którzy już doświadczyli dobroczynnych właściwości zabiegów refleksologii i mają ochotę przekonać się jak to działa w wersji teraputek z Krainy Uśmiechu, ale też i tych którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z refleksologią i są po prostu ciekawi. Zabiegi odbywają się w naszym salonie masażu Nattakan w samym sercu Warszawy przy ulicy Zgoda 5.